Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
48425
20.06.2011, 19:12
http://www.tvp.pl/krakow/informacja/...z-1830/4721597
, od 5;40 o wisle , Pan Bogdan Basałaj mówi , że dziś lub jutro 2 nowi gracze
. Raczej jutro bo ten dzień się kończy.
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123