Cytat:
|
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
|
Nie uważam żeby było dobrym pomysłem gromadzenie w klubie grup narodowościowych(np powyżej 4 piłkarzy z jednego kraju) , poza Polakami oczywiście.
Natomiast fakt , faktem , że jeżeli już takie grupy się tworzą , to fajnie że są to Serbowie , a nie jakieś inne ,,podejrzane'' nacje
