Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48424
Stary 20.06.2011, 19:12
Cytat:
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
Nie uważam żeby było dobrym pomysłem gromadzenie w klubie grup narodowościowych(np powyżej 4 piłkarzy z jednego kraju) , poza Polakami oczywiście.
Natomiast fakt , faktem , że jeżeli już takie grupy się tworzą , to fajnie że są to Serbowie , a nie jakieś inne ,,podejrzane'' nacje
Odpowiedz cytując