WislaOnly napisał(a):

|
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
|
ja liczę że nie będzie lalusiostwa a co za tym idzie będą to piłkarze z jajami, nie podoba się to nasz Serb wali takiego uwajaj z bańki i po sprawie

