Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48422
Stary 20.06.2011, 19:08
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
ja liczę że nie będzie lalusiostwa a co za tym idzie będą to piłkarze z jajami, nie podoba się to nasz Serb wali takiego uwajaj z bańki i po sprawie
Odpowiedz cytując