|
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|