Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48421
Stary 20.06.2011, 19:04
Powiedzcie mi, jak wam się podoba ten zaciąg serbski, bo mnie to dopowiada. W sumie dobrze jeśli będzie duża liczba piłkarzy którzy będą się rozumieć. Wolę Serbów, których zresztą zawszę lubiłem, niż międzynarodowy zaciąg. Myślę, że są to nieźli grajkowie!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując