Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48419
Stary 20.06.2011, 19:01
To że Polonia skończyła gdzie skończyła to nie nasza wina. Składu nie mają złego więc patrzenie na to mija się z celem.
Ale relatywnie patrząc Gienek na te pół sezonu okazał się lepszym i tańszym zakupem. I miał 1 asystę
Teraz dopiero wyjdzie jego prawdziwa wartość poznał drużynę, zgrał się z nią.. także zobaczymy


Odpowiedz cytując