To że Polonia skończyła gdzie skończyła to nie nasza wina. Składu nie mają złego więc patrzenie na to mija się z celem.
Ale relatywnie patrząc Gienek na te pół sezonu okazał się lepszym i tańszym zakupem. I miał 1 asystę

Teraz dopiero wyjdzie jego prawdziwa wartość poznał drużynę, zgrał się z nią.. także zobaczymy
