blanco napisał(a):

Idiotę Peszkę , a to dobre hehe to tekst Kołtonia
|
A ja ten tekst slyszalem w "peszkowym" wydaniu i to nie raz.
blanco napisał(a):

|
i był to sarkazm z mojej strony inteligencie.
|
Wiesz w ogole co to sarkazm?
blanco napisał(a):

Trzeba mieć kompleksy,żeby się bać dzielnych Łotyszy , pół-amatorów z tysiącem kibiców na stadionie
|
Przypuszczam ,ze to samo pisales przed Karabachem i Levadia.
Poza tym nikt tu nie pisze o baniu sie tylko o odpowiednim podejsciu do takiego rywala. Jesli nie rozrozniasz strachu od szacunku do rywala itp to nie ma o czym dyskutowac.
blanco napisał(a):

|
Naprawdę, nie wyróżniasz się pisząc takie suchary o pokorze , frazy klepane już na tym forum setki razy.
|
Nie jestem na tym forum po to by sie wyrozniac. Moze ty czujesz taka potrzebe i chec pokazania, ze istniejesz.