Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 20.06.2011, 19:00
blanco napisał(a):Wyświetl post
Idiotę Peszkę , a to dobre hehe to tekst Kołtonia
A ja ten tekst slyszalem w "peszkowym" wydaniu i to nie raz.

blanco napisał(a):Wyświetl post
i był to sarkazm z mojej strony inteligencie.
Wiesz w ogole co to sarkazm?

blanco napisał(a):Wyświetl post
Trzeba mieć kompleksy,żeby się bać dzielnych Łotyszy , pół-amatorów z tysiącem kibiców na stadionie
Przypuszczam ,ze to samo pisales przed Karabachem i Levadia.

Poza tym nikt tu nie pisze o baniu sie tylko o odpowiednim podejsciu do takiego rywala. Jesli nie rozrozniasz strachu od szacunku do rywala itp to nie ma o czym dyskutowac.
blanco napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę, nie wyróżniasz się pisząc takie suchary o pokorze , frazy klepane już na tym forum setki razy.
Nie jestem na tym forum po to by sie wyrozniac. Moze ty czujesz taka potrzebe i chec pokazania, ze istniejesz.
Ostatnio edytowane przez River : 20.06.2011 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując