Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48416
Stary 20.06.2011, 18:56
Snoopy5 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy porównać statystyki . Genkov który nas kosztował 500 tys. euro strzelił w 13 meczach 6 goli a Sobiech w 23 meczach zdobył 9 goli . Średnia goli na mecz : Sobiech - 0.39 gola na mecz , Genkov - 0.46 gola na mecz.
Wszystko fajnie pięknie, jednak obiektywnie patrząc trzeba powiedzieć kilka słów. Owszem, Genkova średnia wygląda lepiej, chociaż minimalnie. Jednak Sobiech dołożył do tego jeszcze 9 asyst, przy czym nasz napastnik nie ma żadnej asysty na koncie. Kolejny aspekt to spójrz na miejsce Polonii Warszawa, a spójrz na miejsce naszej Wisełki. Byliśmy lepsza drużyną to i Genkov miał więcej sytuacji w spotkaniach do strzelenia. Kolejny aspekt to wiek Sobiecha, a wiek Genkova.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując