Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13015
Stary 20.06.2011, 18:38
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ktos wam keidys trul dupe o polskim, a zwlaszcza krakowskim kibolskim antysemityzmie wystarczy podrzucic mu linka:
http://www.rp.pl/artykul/12,676384_A...ak_chcial.html
już to w jednym temacie wrzuciłem

http://www.youtube.com/watch?v=TuF1OJ1-my0

pasuje jak ulał do lansowanego tematu o wszechobecnym antysemityzmie