Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 20.06.2011, 18:37
Pytajac czy przejdziemy Skonto nalezy zapytac na co stac obecna Wisłe.

O ile ten zespoł nie zostal oslabiony i nareszczie przystepuje do Pucharow stanowiac jako tako monolit ,a byc moze ktos jeszcze dołaczy nalezy pamietac ze Lotysze zagraja defensywnie i to moze byc klopot.
Maaskant musi znalesc sposob na taka defensywe a la Slask ,bo inaczej bedzie nie za wesolo.Oni pewnie beda sie bronic i grac kontry na tego brazylijczyka a my musimy im szybko strzelic bramke.
Jak z Szawle rok temu.

Lotysze maja mlody sklad,w lidze idzie im srednio-sa absolutnie do pokonania i nie wyobrazam sobie zeby WIsla tego nie uczyniła.

Maja nawet fajny kameralny stadion,inny niz ten z bieznia 2001 ,ale to juz zamierzchłe czasy.
No i jestem ciekaw jak z przydzialem biletow,trybuna gosci z tego co widze po fotkach to ta niezadaszona ,za bramką,-to jakies 500 miejsc + to ze ich frekwencja na meczach oscyluje w 1 tys a raz nawet bylo ich 100 (!!) ,wiec moze nam cos dorzucą,bo mysle ze chetnych na wyjazd bedzie sporo.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.06.2011 o godz. 19:02.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując