Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 20.06.2011, 18:31
Panowie dajcie spokój. Teraz mamy dobrego trenera, dyr sportowego, mamy jakąś tam wizję budowania drużyny. Dwa poprzednie lata to były kompromitacje w pucharach, ale na to złożyło się wiele złych czynników. Przed pucharami rok temu rozsprzedano całą obronę. Teraz nikt wartościowy nie odszedł, a w dodatku solidnie się wzmocnimy. Przejście drugiej rundy to obowiązek, a później zobaczymy. a więc JJBG!!!
Powód: mały błąd:)
Ostatnio edytowane przez damian4892 : 20.06.2011 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując