Panowie dajcie spokój. Teraz mamy dobrego trenera, dyr sportowego, mamy jakąś tam wizję budowania drużyny. Dwa poprzednie lata to były kompromitacje w pucharach, ale na to złożyło się wiele złych czynników. Przed pucharami rok temu rozsprzedano całą obronę. Teraz nikt wartościowy nie odszedł, a w dodatku solidnie się wzmocnimy. Przejście drugiej rundy to obowiązek, a później zobaczymy.

a więc JJBG!!!