Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Ireland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 20.06.2011, 18:16
Jak ktoś ma dostęp do trenera Maskanta niech mu zaproponuje żeby zebrał wszystkie mecze Wisly z klubami niżej notowanymi z którymi odpadliśmy i pokaże piłkarzom, że to też były "ogórki"... i na koniec niech doda że jak wtopią to ich kibice na taczkach wywiozą...
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując