Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 20.06.2011, 17:54
wwf napisał(a):Wyświetl post
była Valarenga, Było Dynamo Tibilisi, była Lewadia, Był Karabach.

Teraz czas na Skonto Ryga.

Wystarczy że Łotysze postawią Autobus Lenczyka w polu karnym a będziemy walić głową w mur. Dodatkowo kazdy wie jak gra nasza obrona. Jakas jedna kontra się uda Łotyszą i moze być po pucharach. Może szczęśliwe karne dla nas. Tam zagrać na 0-0 u siebie na jakiś bramkowy remis i po karnych uda się ich przejść.
Ja jakoś w pogrom 3-0 lub 4-0 nie wierzę. Tak nawet w lidze nie potrafiliśmy wygrywać a co dopiero w Europie.
pierdu pierdu pierdu l

tam zagrać na 0-0, a u siebie na bramkowy remis? to oni przejdą dalej - więc przestań pieprzyć...

szanujmy rywala, ale nie bójmy się go - spokojnie do ogrania Łotysze.
Odpowiedz cytując