Snoopy5 napisał(a):

|
Dajcie spokój z tym Sobiechem . Gość nie jest wart więcej jak 500 tys. euro o milionie nie mówię a Wojciechowski go nam za połowę odstępnego nie sprzeda. Nasze dywagacje są bez celu , nie wiadomo kogo Valckx ma na celowniku , Despotovic , Alves - być może oni są na liście. Gdyby przyszedł Jovanovic , pomocnik i napastnik byłoby super. No i jeszcze lewy obrońca - ale to już w gestii dyrektora.
|
A powiesz Mi dlaczego ? Jakies argumenty ?