|
uwaga!!! wlasnie w kronice jest skrot z tego sparingu Wisly
i byl wywiad z Basalajem
i Bogdan powiedzial dokldnie tak:
'w poniedzialek, wtorek bedziemy mogli zaprezentowac kolejnych dwoch zawodnikow'
dzis jest poniedzialek i nie bylo nic, wiec jutro!
|