Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48405
Stary 20.06.2011, 17:40
uwaga!!! wlasnie w kronice jest skrot z tego sparingu Wisly

i byl wywiad z Basalajem

i Bogdan powiedzial dokldnie tak:

'w poniedzialek, wtorek bedziemy mogli zaprezentowac kolejnych dwoch zawodnikow'

dzis jest poniedzialek i nie bylo nic, wiec jutro!
Odpowiedz cytując