Reser napisał(a):

duce!,
Pozostaje zadać sobie pytanie czy Basałaj ma faktycznie aż taki wpływ na zmianę loga na koszulkach i czy aż w takim stopniu jest to zależne od niego?
|
Faktycznie, może zbyt utożsamiam problem z osobą prezesa, ale to na jego reakcję czekamy.