Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 20.06.2011, 17:16
Skoro mowa o Legii to tylko przy dobrym losowaniu można mówić, że Legia coś ugra. Przecież jeżeli źle wylosują to trafią nie na szkocki klub, ale na hiszpański, wloski, turecki czy angielski. Liczmy, że Legia swoje puchary zacznie od zdecydowanie słabszego rywala, z kraju piłkarsko podobnego do Polski
Odpowiedz cytując