Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
Od: 07.2010
Offline
#
457
20.06.2011, 17:12
Czemu żyjemy? Ponieważ zbyt często się nam to powtarza. Nie jest to jedna wpadka. Takich wpadek było juz kilka i żadnemu prawdziwemu kibicowi nie w smak kolejna porażka z zespołem niżej notowanym.
krytyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krytyk
Znajdź inne posty napisane przez krytyk