Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 20.06.2011, 17:12
Czemu żyjemy? Ponieważ zbyt często się nam to powtarza. Nie jest to jedna wpadka. Takich wpadek było juz kilka i żadnemu prawdziwemu kibicowi nie w smak kolejna porażka z zespołem niżej notowanym.
Odpowiedz cytując