Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14225
Stary 20.06.2011, 16:42
I dobrze, że Ruch sie nie zgodził na przeniesienie meczu do nich




edit: witajcie Wronki
Powód: post tarantulaw2, czyli powrót Kolejowych do korzeni :)
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 20.06.2011 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując