Demogorgon napisał(a):

|
Być może 500 - 600 tys. Więcej jest raczej nie wart. Ale to tylko moje przypuszczenia. A ceny na transfermarkt są kształtowane przez ludzi udzielających się na ich forum. Było to już w tym temacie poruszane.
|
Przecież nie od dzis wiadomo, że "ludzie udzielający się na forum", to najbardziej wiarygodne źródło wiedzy.
Kolejny do ignorowanych. Przy takim tempie we wrześniu nie będę widział połowy postów...