Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48399
Stary 20.06.2011, 16:40
Demogorgon napisał(a):Wyświetl post
Być może 500 - 600 tys. Więcej jest raczej nie wart. Ale to tylko moje przypuszczenia. A ceny na transfermarkt są kształtowane przez ludzi udzielających się na ich forum. Było to już w tym temacie poruszane.
Przecież nie od dzis wiadomo, że "ludzie udzielający się na forum", to najbardziej wiarygodne źródło wiedzy.

Kolejny do ignorowanych. Przy takim tempie we wrześniu nie będę widział połowy postów...
Odpowiedz cytując