jova napisał(a):

|
Ile wynosi ta cena? Bo to 800 tysięcy, które wszyscy bezmyślnie powtarzają, jest wzięte z transfermarkt, czyli z sufitu.
|
Być może 500 - 600 tys. Więcej jest raczej nie wart. Ale to tylko moje przypuszczenia. A ceny na transfermarkt są kształtowane przez ludzi udzielających się na ich forum. Było to już w tym temacie poruszane.