Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48398
Stary 20.06.2011, 16:35
jova napisał(a):Wyświetl post
Ile wynosi ta cena? Bo to 800 tysięcy, które wszyscy bezmyślnie powtarzają, jest wzięte z transfermarkt, czyli z sufitu.
Być może 500 - 600 tys. Więcej jest raczej nie wart. Ale to tylko moje przypuszczenia. A ceny na transfermarkt są kształtowane przez ludzi udzielających się na ich forum. Było to już w tym temacie poruszane.
Odpowiedz cytując