|
Yes we can jak to ktoś powiedział .Na pocieszenie powtórki z Levadii nie będzie a Maaskant to trener bardziej podobny do Petrescu niż do Skorży.No i zawodnicy jak i trener odpowiedzialny za blamaż w Levadii odeszli jedyny minus Wisły to wielka niewiadoma w postaci trenera bramkarzy
|