Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 20.06.2011, 15:52
Cytat:
"Po raz drugi w historii rywalizować będziemy o Champions League z Wisłą. Tym razem szanse są w miarę wyrównane, może polski zespół jest trochę mocniejszy sportowo, ma więcej znanych zawodników na arenie europejskiej, ale naszym plusem jest fakt, że jesteśmy w trakcie sezonu. Z kolei krakowianie zmierzą się z nami niemal prosto z urlopów. To jednak nie będzie decydujące, najważniejsze jest boisko" - powiedział Sakavickas.
Mają niezłe rozeznanie ..... To tym lepiej. Zdziwią się trochę Taką wiedzą dysponuje dyrektor sportowy Skonto.
Odpowiedz cytując