Cytat:
|
"Po raz drugi w historii rywalizować będziemy o Champions League z Wisłą. Tym razem szanse są w miarę wyrównane, może polski zespół jest trochę mocniejszy sportowo, ma więcej znanych zawodników na arenie europejskiej, ale naszym plusem jest fakt, że jesteśmy w trakcie sezonu. Z kolei krakowianie zmierzą się z nami niemal prosto z urlopów. To jednak nie będzie decydujące, najważniejsze jest boisko" - powiedział Sakavickas.
|
Mają niezłe rozeznanie ..... To tym lepiej. Zdziwią się trochę

Taką wiedzą dysponuje dyrektor sportowy Skonto.