Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PatriX
Schodowicze'05
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
1875
20.06.2011, 15:43
JrQ-
napisał(a):
Przestańcie oddzielać SA od TS.
Wisła to Wisła.
Dobrze, że to napisałeś, bo faktycznie można by odnieść mylne wrażenie.
<<ProMIL>>
PatriX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PatriX
Znajdź inne posty napisane przez PatriX