Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 20.06.2011, 15:41
Jaga gorszego scenariusza nie mogla sobie wyobrazić - drogie i meczace wyjazdy, zeby w 3 rundzie dostac jakas powazna ekipe i zebrać bęcki.

Śląsk trafił wg mnie bardzo fajnie - ma duza szanse zeby Dundee przejsc (bo Szkoci pewnie na kacu jeszcze na murawe wyjda), a jak sie nie uda, to wstydu nie bedzie.
Odpowiedz cytując