Angmir napisał(a):

|
Też tak myśle szanse 50-50. Śląsk jeszcze może pozytywnie zaskoczyć w tych eliminacjach. W tej chwili wydaje się że maja najbardziej stabilną sytuacje w klubie. Nie ma ohów i ahów w prasie tylko pracują żeby się pokazać pierwszy raz w Europie - powinno być dobrze.
|
Lenczyk jest jedynym w Polsce trenerem, który wyeliminował z pucharów hiszpański klub. Więc ja liczę na fazę grupową. Mają doświadczoną ekipę, potrafią się bronić, trzeba trzymać za WKS i Jagę