Można prosić o linka z wywiadem z JW
Swoją drogą Owen Hargreaves odchodzi z ManU. Nie pograł tam bo ciągle go trapiły kontuzje i ponoć wraca do Kanady na zasadzie, że będzie pobierał pensje tylko jak będzie grał

. Fajna opcja, myślę że w takim układzie by była lepsza niż Lamey
