Angmir napisał(a):

|
Wiem że zostanę wyśmiany ale cóż taki problem z byciem realistą-optymistą w kraju pesymistów-męczenników.
|
Ty nie jesteś optymistą tylko zwykłym naiwniakiem.Na optymizm trzeba sobie ZAPRACOWAĆ - a Wisła zrobiła co mogła by podchodzić z respektem do takich przeciwników jak choćby Skonto.
Tak więc żyj sobie w tym sowim wirtualnym świecie ale pozwól też ludziom komentować rzeczywistość.
I ostatnia rada - weź te płacze o polskich grajków, wrzuć w podpis i będzie ok , bo do 50 razy to może było śmieszne ale powoli przestaje być.Nie zdziwił bym się gdybyś pisząc nawet o katastrofie smoleńskiej, znalazł sposób by nawiązać do braku Polaków w składzie Wisły.