sandbender napisał(a):

Wywiad z Wojciechowskim fantastyczny.
Tylko potwierdza moją opinię, że ten gość to taki typowy polski "prezes".
W sprawie kontraktu "No tak, ja się zgodziłem, oni się zgodzili, ale po roku proponuję im inne." "Według mnie i pozostałych zawodników, ja te kontrakty ulepszyłem, a nie pogorszyłem."
Sobiech się nie zgadza - Bo oczywiście może się nie zgodzić, ale tylko może. Jak się nie zgodzi no to go na schody. Wojciechowski może go sprzedać, ale nie sprzeda. W pyte motywacja dla reszty.
I te jego opowieści - "to nie ja od tego są ludzie w klubie". Jasne - szczególnie trenerzy.
Generalnie - im wiecej jego tekstów w stylu "dziwie sie im", "ja uważam, ze należy inaczej" tym lepiej.
Wiadomo czego NIE ROBIĆ.
|
JW to lansiarz, który robi wokół siebie szum, on jest największą gwiazdą tego cyrku... jak ten prezes ze Steaua Bukareszt. Generalnie, skupuje średniaków z polskiej ligi i na tej podstawie ma nadzieje na mistrzostwo. Ściągnął pół Górnika i myśli że jak będą grać? ...jak Górnik, wiec dramatycznie.
P.S. Proszę o link do forum Zbymaka.
Mam nadzieję, że w tym tygodniu już cały nasz skład będzie gotów, bo czas nagli!