Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48387
Stary 20.06.2011, 14:45
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Wojciechowskim fantastyczny.
Tylko potwierdza moją opinię, że ten gość to taki typowy polski "prezes".
W sprawie kontraktu "No tak, ja się zgodziłem, oni się zgodzili, ale po roku proponuję im inne." "Według mnie i pozostałych zawodników, ja te kontrakty ulepszyłem, a nie pogorszyłem."
Sobiech się nie zgadza - Bo oczywiście może się nie zgodzić, ale tylko może. Jak się nie zgodzi no to go na schody. Wojciechowski może go sprzedać, ale nie sprzeda. W pyte motywacja dla reszty.
I te jego opowieści - "to nie ja od tego są ludzie w klubie". Jasne - szczególnie trenerzy.

Generalnie - im wiecej jego tekstów w stylu "dziwie sie im", "ja uważam, ze należy inaczej" tym lepiej.
Wiadomo czego NIE ROBIĆ.
JW to lansiarz, który robi wokół siebie szum, on jest największą gwiazdą tego cyrku... jak ten prezes ze Steaua Bukareszt. Generalnie, skupuje średniaków z polskiej ligi i na tej podstawie ma nadzieje na mistrzostwo. Ściągnął pół Górnika i myśli że jak będą grać? ...jak Górnik, wiec dramatycznie.
P.S. Proszę o link do forum Zbymaka.
Mam nadzieję, że w tym tygodniu już cały nasz skład będzie gotów, bo czas nagli!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując