Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 20.06.2011, 14:45
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Podobnie piszą na forum Dundee. Ogólnie nasza renoma (ligi) na świecie w stosunku do lat 90tych rośnie.
Wiem że zostanę wyśmiany ale cóż taki problem z byciem realistą-optymistą w kraju pesymistów-męczenników.
Piszą tak, bo dawno z nami nie grali w pucharach
Odpowiedz cytując