Angmir napisał(a):

Podobnie piszą na forum Dundee. Ogólnie nasza renoma (ligi) na świecie w stosunku do lat 90tych rośnie.
Wiem że zostanę wyśmiany ale cóż taki problem z byciem realistą-optymistą w kraju pesymistów-męczenników.
|
Piszą tak, bo dawno z nami nie grali w pucharach
