|
Wg zakazanej to Jovanović ma jeszcze rok kontraktu. Pół roku nie gra i w zimie mogą mu składać oferty przejścia za darmo, więc Partizan musi go sprzedać, ew. podpisać z nim nowy kontrakt. Jeżeli byłby ważnym i dobrym graczem to raczej by go podpisali, ale nie jestem w temacie to nie wiem.
|