Wyświetl pojedynczy post
misiek088
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 20.06.2011, 14:38
Będzie cięzko! Zobaczycie, ale damy rade - no co my nie damy ? MUSI SIĘ UDAC
Jak awansujemy do IV rundy el. LM to conajmniej do grudnia puchary gwarantowane w LE
Będzie dobrze
"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć

Ja będę w tym miejscu! "
Odpowiedz cytując