Będzie cięzko! Zobaczycie, ale damy rade - no co my nie damy ?

MUSI SIĘ UDAC

Jak awansujemy do IV rundy el. LM to conajmniej do grudnia puchary gwarantowane w LE
Będzie dobrze

"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć
Ja będę w tym miejscu! "