Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów
Offline
#
22353
20.06.2011, 14:37
Łukasz1987
napisał(a):
Hej
Mam takie pytanko... Mam kolumnę kilkunastu pozycji w których znajdują się liczby... Przeglądanie tego i wyszukiwanie błędu zajmie mi chyba cały weekend... Jaką funkcję powinienem użyć (jak ma ona wyglądać) żeby znalazło mi np. liczby większe od 400 i zaznaczyło te pola na czerwono? Nie chodzi mi o funkcję wyszukiwania
Dzięki za pomoc
Nie wiem jak w innych programach, ale w Excelu 2007 w narzędziach głównych mniej więcej na środku jest "formatowanie warunkowe". Zaznaczasz całą tabelkę, kolumne czy wiersz i ustalasz zeby Ci zaznaczyło komórki powyżej jakiejś tam wartości.
Młodzi Polscy
Artyści
przemo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemo
Znajdź inne posty napisane przez przemo