Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48382
Stary 20.06.2011, 14:34
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Iliev to raczej tanie uzupełnienie skłądu na ten sezon. Ale powinien swoje zadania spełniać. Lamey natomiast
Król strzelców , chłop grający 1 skrzypce , i uzupełnienie składu no ....a padłem na ryj haha
Według mnie jeśli Kirm będzie grał taka lipę , i będzie się kiwać sam ze sobą to wyleci ze składu.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując