Angmir napisał(a):

|
Iliev to raczej tanie uzupełnienie skłądu na ten sezon. Ale powinien swoje zadania spełniać. Lamey natomiast
|
Król strzelców , chłop grający 1 skrzypce , i uzupełnienie składu no ....a padłem na ryj haha

Według mnie jeśli Kirm będzie grał taka lipę , i będzie się kiwać sam ze sobą to wyleci ze składu.