|
Jak dla mnie, to i tak Śląsk jest w najlepszej sytuacji. Dundee jakąś tam renomę ma, a więc nawet jeśli z nimi przegrają, to wstydu nie będzie. Natomiast zwycięstwo może tak podbudować morale, że zespół Lenczyka miałby szansę sporo namieszać.
Najgorzej trafiła Jaga - kazachski koszmar.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|