Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.06.2011, 14:22
Jak dla mnie, to i tak Śląsk jest w najlepszej sytuacji. Dundee jakąś tam renomę ma, a więc nawet jeśli z nimi przegrają, to wstydu nie będzie. Natomiast zwycięstwo może tak podbudować morale, że zespół Lenczyka miałby szansę sporo namieszać.

Najgorzej trafiła Jaga - kazachski koszmar.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując