Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 20.06.2011, 14:20
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Na nas to wystarczyło, więc nie mów hop. Poza tym to Charles Uchenna Nwaogu zapowiada się ciekawie, za sezon dwa będzie wart kilka milionów Euro na bank
To Nwaogu poszedł do Śląska kiedy - jakoś mi umkneło.

Śląsk ma w ataku Omara Diaza i Gikiewicza (kontuzja) do tego weterani Szewczuk i Jezierski i jakiś Serb co dotej pory zagrał kilka minut.

Jak na gre jednym napastnikiem może być

Diaz może być najlepszym napastnikiem następnego sezonu.

No i krażą plotki o Nowaku i Cetnarskim - wtedy wedłog mnie Śląsk kadre miałby kompletną.
Odpowiedz cytując