Lysy napisał(a):

Na nas to wystarczyło, więc nie mów hop. Poza tym to Charles Uchenna Nwaogu zapowiada się ciekawie, za sezon dwa będzie wart kilka milionów Euro na bank
|
To Nwaogu poszedł do Śląska

kiedy - jakoś mi umkneło.
Śląsk ma w ataku Omara Diaza i Gikiewicza (kontuzja) do tego weterani Szewczuk i Jezierski i jakiś Serb co dotej pory zagrał kilka minut.
Jak na gre jednym napastnikiem może być
Diaz może być najlepszym napastnikiem następnego sezonu.
No i krażą plotki o Nowaku i Cetnarskim - wtedy wedłog mnie Śląsk kadre miałby kompletną.