Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#424
Stary 20.06.2011, 14:18
Na stronie Skonto piszą, że Żuraw jeszcze u nas gra... i że spodziewają sie ze przyjedziemy w 2 000. Ciekawy wyjazd, ciekawy przeciwnik, i nawet nie najgorszy stadion piszą jeszcze ze poziom naszej ligi ostatnio bardzo wysoki
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując