Najważniejsze, że rewanż na Reymonta. Największe wzmocnienie w porównaniu z zeszłymi latami.
O ile się nie mylę to ostatni przegrany mecz w pucharach przy Reymonta to Blackburn - 2006 r. (poprawcie mnie jeśli coś pominąłem). Co prawda niewiele tych meczów ostatnio było, ale zawsze to miło brzmi
