Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 20.06.2011, 14:15
Najważniejsze, że rewanż na Reymonta. Największe wzmocnienie w porównaniu z zeszłymi latami.

O ile się nie mylę to ostatni przegrany mecz w pucharach przy Reymonta to Blackburn - 2006 r. (poprawcie mnie jeśli coś pominąłem). Co prawda niewiele tych meczów ostatnio było, ale zawsze to miło brzmi
Visca el Barça!
Odpowiedz cytując