visa napisał(a):

7:2 w Szkocji było w `80.
Jest rzeczywiście co sobie odbić ;-).
Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?
Co z Kelemanem ? Sprzedany ?
|
Podobno Kelemen zostaje - ale wiadomo za tydzień może być co innego. Mila zapowiedział ze zostaje.
Śląsk ma całkiem fajną paczkę po kilku dobrych piłkarzy na każdą pozycję, poziom ligi mustrżów to nie jest ale ich siłą ma być zgranie i waleczność a nie gwiazdy.
Zresztą piłkarze jak Omar Diaz, Sobota, Kazimierczak, Mila i Ćwielong to naprawdę spora siła ofensywna. Do tego Madej Gancarczyk Elsner i chyba najlepsza obrona w Polsce.