Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 20.06.2011, 14:14
visa napisał(a):Wyświetl post
7:2 w Szkocji było w `80.
Jest rzeczywiście co sobie odbić ;-).

Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?

Co z Kelemanem ? Sprzedany ?
Podobno Kelemen zostaje - ale wiadomo za tydzień może być co innego. Mila zapowiedział ze zostaje.

Śląsk ma całkiem fajną paczkę po kilku dobrych piłkarzy na każdą pozycję, poziom ligi mustrżów to nie jest ale ich siłą ma być zgranie i waleczność a nie gwiazdy.

Zresztą piłkarze jak Omar Diaz, Sobota, Kazimierczak, Mila i Ćwielong to naprawdę spora siła ofensywna. Do tego Madej Gancarczyk Elsner i chyba najlepsza obrona w Polsce.
Odpowiedz cytując