visa napisał(a):

Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?
|
Na nas to wystarczyło, więc nie mów hop. Poza tym to Charles Uchenna Nwaogu zapowiada się ciekawie, za sezon dwa będzie wart kilka milionów Euro na bank
