Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 20.06.2011, 14:14
visa napisał(a):Wyświetl post
Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?
Na nas to wystarczyło, więc nie mów hop. Poza tym to Charles Uchenna Nwaogu zapowiada się ciekawie, za sezon dwa będzie wart kilka milionów Euro na bank
Odpowiedz cytując