Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 20.06.2011, 14:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Taaa... ostatnio na 6 meczów u siebie przegrali trzy i to pod rząd, lepiej im szło na wyjazdach, co nie oznacza że nie przegrywali
To w takim razie wygrywamy u nich, a oni maja ochotę się zrewanżować u nas, lecz...u nas jest piekło, aura i symbol Reymonta 22. Oni jeszcze o tym nie wiedzą

Jeśli chodzi o samą potyczkę z łotyszami to bez wątpienia musimy ich przejść. Oni myślą, że dopiero wracamy z urlopów, część jeszcze tam jest. Jeszcze nie wiedzą, że my już na pewnych obrotach przygotowujemy się właśnie pod kątem LM i dwumeczy ze Skonto. Zakopane już było, zaraz Holandia i później Estonia. Przemawia to za nich, że są w rytmie meczowym, grają co tydzień o stawkę. Maaskant wie co robi, to nie Skorża złotoustny człowiek który słowami chce wszystko wygrać.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując