Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.06.2011, 14:04
Angmir napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,LE...wiadomosc.html

WOW to sie nazywa zbieg okoliczności - ile Śląsk razy grął w pucharach 3? 4?

I akurat trafiają na starych znajomych.

Ba Lenczyk będzie miał okazję do rewanżu ;p

7:2 w Szkocji było w `80.
Jest rzeczywiście co sobie odbić ;-).

Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?

Co z Kelemanem ? Sprzedany ?
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując