Angmir napisał(a):

7:2 w Szkocji było w `80.
Jest rzeczywiście co sobie odbić ;-).
Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ?
Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ?
I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ?
Co z Kelemanem ? Sprzedany ?