Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48375
Stary 20.06.2011, 13:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A ten cały Jovanovic to on głównie gra na środku czy na boku, bo przyznam szczerze że boczni obrońcy po 190 cm to zazwyczaj pierwszy krok do zawału dla kibica
W ogóle ten transfer dziwny.23 lata świetnie ale widać że Partizan chce go byle gdzie upchnąć, nawet do Mińska.
Bardziej się drugiego Bunozy spodziewam niż gościa robiącego różnicę.
Boenisch ma 191 cm, a jakoś gra na boku obrony... w naszej obecnej sytuacji kadrowej w defensywie każdego nowego gracza trzeba przyjąć z otwartymi ramionami
Odpowiedz cytując