1q2 napisał(a):

A ten cały Jovanovic to on głównie gra na środku czy na boku, bo przyznam szczerze że boczni obrońcy po 190 cm to zazwyczaj pierwszy krok do zawału dla kibica
W ogóle ten transfer dziwny.23 lata świetnie ale widać że Partizan chce go byle gdzie upchnąć, nawet do Mińska.
Bardziej się drugiego Bunozy spodziewam niż gościa robiącego różnicę.
|
Boenisch ma 191 cm, a jakoś gra na boku obrony... w naszej obecnej sytuacji kadrowej w defensywie każdego nowego gracza trzeba przyjąć z otwartymi ramionami
