Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48374
Stary 20.06.2011, 13:53
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mamy to co mamy - kupowanie piłkarzy za darmo albo za grosze z łapanki bez myślenia o przyszłości klubu, tylko żeby coś sklecić na teraz.

Całe gadanie o nie kupowaniu polskich piłkarzy bo za drodzy jest tylko fasadą żeby nie trzeba było inwestować w drużynę.
Ja nie wiem, czego wy więcej chcecie. Jovanovic jak na swój wiek jest bardzo dobrym zawodnikiem - widziałem jego występy w europejskich pucharach i był on wyróżniającym się piłkarzem. Dobrze bronił, dobrze wyprowadzał piłki - takiego piłkarza nam właśnie trzeba. I to nie jest piłkarz "z łapanki". To świetny obrońca. Owszem, zdarzały mu się błędy, ale jego gra finalnie wychodzi na duży plus.

Teraz nie inwestujemy w drużynę? Iliev, czy Lamey to nie wzmocnienia? Bo są za darmo? Przecież to absurd. Iliev jest bardzo dużym wzmocnieniem, a Lamey - zobaczymy. Inwestujemy obecnie tak, by dostać się do Ligi Mistrzów, przy relatywnie niskich kosztach, a sprawa awansu zawsze jest związana z pewnym ryzykiem(bez względu na koszty).
Odpowiedz cytując