Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
48372
20.06.2011, 13:51
Partizan musi go sprzedać jak chce zarobić bo gościu ma półroczne zawiesznie i przez pół roku by nie grał wogóle, a to by napewno wpłynęło na jego cenę
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12