Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48370
Stary 20.06.2011, 13:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A ten cały Jovanovic to on głównie gra na środku czy na boku, bo przyznam szczerze że boczni obrońcy po 190 cm to zazwyczaj pierwszy krok do zawału dla kibica
W ogóle ten transfer dziwny.23 lata świetnie ale widać że Partizan chce go byle gdzie upchnąć, nawet do Mińska.
Bardziej się drugiego Bunozy spodziewam niż gościa robiącego różnicę.
Jovanovic przez pół roku nie mógłby grać w lidze serbskiej, bo jest zdyskwalifikowany za obrażanie kibiców rywali. Dlatego sam chce odejść, a Partizan na siłę go trzymał nie będzie - na pewno więcej za niego nie wyciągną zimą skoro ten nie będzie grał wcale, a wiosną nie wiadomo w jakiej byłby formie skoro pół roku by stracił.
Odpowiedz cytując