1q2 napisał(a):

A ten cały Jovanovic to on głównie gra na środku czy na boku, bo przyznam szczerze że boczni obrońcy po 190 cm to zazwyczaj pierwszy krok do zawału dla kibica
W ogóle ten transfer dziwny.23 lata świetnie ale widać że Partizan chce go byle gdzie upchnąć, nawet do Mińska.
Bardziej się drugiego Bunozy spodziewam niż gościa robiącego różnicę.
|
Jovanovic przez pół roku nie mógłby grać w lidze serbskiej, bo jest zdyskwalifikowany za obrażanie kibiców rywali. Dlatego sam chce odejść, a Partizan na siłę go trzymał nie będzie - na pewno więcej za niego nie wyciągną zimą skoro ten nie będzie grał wcale, a wiosną nie wiadomo w jakiej byłby formie skoro pół roku by stracił.