Jagul napisał(a):

Ludzie jak my się mamy bać Skonto Ryga to lepiej oddajmy te eliminacje bez gry... Trzeba wyjść z szacunkiem dla przeciwnika i nie zlekceważyć go ale bać się no bez jaj...
|
Przyznajmy uczciwie, że rok temu chyba lepiej było nie wychodzić na boisko co nie? Po ostatnich występach to normalne, że teraz boimy się każdego. Możemy udawać kozaka jak bokser, który przegrywa regularnie przez knockout z byle frajerem... co nie zmienia faktu, że kolejna potyczka, z kolejnym frajerem nie może zakończyć się takim samym knockoutem jak kilka poprzednich...