Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11
20.06.2011, 13:28
Jaga jak wygra jedzie za Kaukaz
Ale mają przesrane. Albo Banants z Armenii albo Rustavi z Gruzji.
Ostatnio edytowane przez krytyk : 20.06.2011 o godz. 13:30.
krytyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krytyk
Znajdź inne posty napisane przez krytyk