|
Zauważcie że złote lata Skonto skończyły się gdzieś tak w 2004 roku od tego czasu żadnego pucharu Łotwy i tylko jedno Mistrzostwo (ostatni sezon) Teraz po połowie sezonu w lidze bodajże 6ci.
Skonto to poziom dolnych rejonów 1 ligi polskiej - ale jak wiadomo - w dzisiejszym footballu każdy przegrywa z każdym. Podbeskidzie itd.
|