Voin napisał(a):

@Tominho
PW poszło.
Nie wiem czy powrót Diaza to byłoby dobre wzmocnienie. Choć patrząc na to, że jest to podstawowy reprezentant drużyny lepszej od reprezentacji Polski, to mógłby powrócić na R22.
|
Paljic i Diaz na lewej obronie: lepiej nie będzie, ale śmieszniej na pewno
