Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 20.06.2011, 12:49
A ja myślę że jeżeli tylko nasze kluby podejdą do gry w pucharach z szacunkiem i z chęciami na osiągnięcie czegoś przy ciężkiej pracy to wstydu nie będziemy mieli.

Choć przyznaję że sytuacja klubów grających w pucharach jest dość słaba. Jaga i Wisła maja kryzys tożsamości - nie wiedzą czego chcą i na co ich stać. Śląsk też wydaje mi sie jest zaskoczony swoim sukcesem, a Legia - niby wszystko ok ale w klubie tylko odliczają kiedy kopnąć Skorżę w dupę.

Jak zwykle kluby grające w pucharach mają problemy natury stabilizacji wewnętrznej, bez tego nie będzie wyników. Miejmy nadzieje że kluby zdążą poukładać sprawy pozasportowe do pierwszych meczów, i podejdą do rozgrywek z postanowieniem osiągnięcia dobrych wyników. Przy potencjale Polskich drużyn powinno być dobrze.
Odpowiedz cytując